Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z www.kursydlarolnikow.pl

XBS Logistics S.A.Usługi merchandisingowe


XBS Group to firma, której oferta wykracza poza standardową obsługę logistyczną, przyczyniając się do rozwoju współpracujących przedsiębiorstw niezależnie od wielkości. Firma oferuje wyjątkowe usługi merchandisingowe, które w bezpośrednio sposób przekładają się na wyraźną poprawę wyników sprzedaży.

Jednak przede wszystkim gama usług dostępna na stronie firmy to usługi logistyczne. Klient może liczyć na kompletne wsparcie na każdym etapie realizacji. Magazynowanie odbywa się w najlepszych warunkach, pod okiem wykwalifikowanych logistyków i pracowników obsługi, którzy odpowiadają również za przetwarzanie towarów (kompletowanie itp.).

Firma dysponuje także zaawansowanymi systemami informatycznymi, które synchronizują pracę zarówno na terenie magazynu, jak i cały łańcuch dostaw. Pozwalają też usprawnić komunikację pomiędzy poszczególnymi działami, sprawiając, że ilości zamówień są optymalizowane, a ryzyko przestojów wyeliminowane. Ta część oferty dotyczy nie tylko standardowych produktów przeznaczonych do sprzedaży, lecz również materiałów marketingowych, dzięki czemu również kampanie reklamowe klientów przebiegają w najlepszych możliwych warunkach i nie generują strat na poziomie POS.

Wszystkie powyższe zalety, jak już wspomniano, uzupełnione są przez wsparcie na płaszczyźnie merchandisingowej. Firma ma świadomość, że większe obroty klienta to również większa ilość towarów to zmagazynowania i więcej zleceń związanych z logistyka, czyli większy zarobek również dla niej. Oznacza to, że rozwój zleceniodawcy jest opłacalny dla obydwóch stron.

Klient może liczyć na profesjonalną diagnozę i szereg propozycji, które pozwolą na wykorzystanie zarówno utartych i sprawdzonych schematów, jak i odkrycie innowacyjnego podejścia do reprezentowanej branży. Zwiększenie sprzedaży może zatem zostać dokonane przede wszystkim poprzez uproszczenie łańcucha dostaw - bezpośrednie dostawy do odbiorców z kompleksową obsługą faktur, windykacji itp.

Drugi ze sposobów to stworzenie bezpośrednich alternatywnych kanałów sprzedażowych. Nowy sklep internetowy, czy platforma sprzedażowa innego rodzaju to niezawodne, często zaniedbywane źródło dodatkowych dochodów.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.xbsgroup.pl/
Data dodania firmy: 2019-03-18
Telefon do firmy: +48 (22) 731 01 47
Miejscowość: Błonie
Adres: Pass 20
Kod pocztowy: 05-870

Źródła:
https://www.xbsgroup.pl/sell-more/alternative-sales-channels/Dane redaktora wpisu: Julita Krupa


Firmy działające w tej samej branży

pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Warszawska 25
Warszawa
PHU ARPT Rafał Zawada
ul. Sienna 17H
Grodzisk Mazowiecki
GAT Sp. z o. o. sp. k.
ul. Szczęsna 26
Warszawa

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych