Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z www.kursydlarolnikow.pl

LING PROJECTHiszpański biznesowy Poznań - LING PROJECT


Biznesowe kontakty międzynarodowe nie ograniczają się tylko do wymiany uprzejmości za pomocą poczty elektronicznej. To także częste spotkania, rozmowy telefoniczne i konferencje. W ten sposób nawiązuje się nie tylko formalna współpraca, ale również nieformalna więź pomiędzy kontrahentami. Aby do tego doszło, niezbędna jest choćby jedna, wspólna ścieżka językowa, która pozwoli na swobodną komunikację. Jednym z języków, który w ostatnim czasie coraz częściej gości na biznesowym polu, jest język hiszpański. Rynek iberyjski, a także rynki południowoamerykańskie oraz afrykańskie są pełne firm, w których ten język jest obowiązujący. 

Dobra szkoła językowa to zdecydowana pomoc dla każdej osoby, która chce się nauczyć języka. Dla początkujących przewidziane są lekcje hiszpańskiego ogólnego, gdzie nauka trwa minimum sześć miesięcy. W tym czasie słuchacze zdobywają podstawową wiedzę językową, która opiera się między innymi na kulturze danego kraju. 

Firma Ling Project prowadzi także zajęcia z nauki języka biznesowego, który jest niezbędny podczas kontaktów handlowych. Tutaj również dostępny jest język hiszpański, ale także niemiecki oraz angielski. Hiszpański biznesowy w Poznaniu kończy się egzaminem, który określa poziom znajomości języka. Ze względu na skuteczne i indywidualne formy nauczania uczniowie zazwyczaj osiągają bardzo wysoki poziom. 

Klienci usług lingwistycznych w ofercie prezentowanej firmy znajdą także warsztaty komunikacyjne oraz inne zajęcia kompetencyjne. Wszystkie formy prowadzenia zajęć mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb słuchacza. 

Wraz z nauką języka klienci oraz osoby nadzorujące słuchaczy otrzymują system, w którym mogą na bieżąco śledzić postępy uczących się. Mogą także sprawdzać ich frekwencję, choć z tą ostatnią nie będzie raczej problemu. Zajęcia są oparte na dedykowanych podręcznikach oraz dużej wiedzy praktycznej, zdobytej nierzadko poza granicami kraju. Słuchacze mogą korzystać także z narzędzi internetowych, w tym platform e-learningowych, które są czynne przez całą dobę. 


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://lingproject.com/
Data dodania firmy: 2019-04-30
Telefon do firmy: 603 453 064
Miejscowość: Poznań
Adres: Górki 9B
Kod pocztowy: 60-204

Źródła:
http://lingproject.com/kursy-jezykowe-dla-firm/hiszpanski-dla-firm.htmlDane redaktora wpisu: Sebastian Zając


Firmy działające w tej samej branży

Tablitek
ul. Mickiewicza 27
Poznań
Kartop
ul. Zwycięstwa 37
Chodzież
Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Przemysłowa 2
Międzychód

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych