Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z www.kursydlarolnikow.pl

PHU ARPT Rafał ZawadaPHU ARPT Rafał Zawada • Cukierki reklamowe


Każdy właściciel firmy chce, aby jego produkty sprzedawały się jak najlepiej. Dlatego organizuje różne akcje promocyjne, na których stara się zaskoczyć swoich klientów i kontrahentów różnymi gadżetami. Bardzo oryginalnym pomysłem na promocję firmy, marki czy produktu są cukierki reklamowe. Takie cukierki owocowe z logo klienta to idealne rozwiązanie. Kto oferuje takie słodycze w atrakcyjnej cenie?

Najlepiej skontaktować się z firmą PHU ARPT Rafał Zawada i zamówić, np. cukierki bez cukru. Są to cukierki na bazie stewii - naturalnej substancji słodzącej i izomaltu - środka słodzącego o niskiej higroskopijności. To cukierki idealne dla wegan. Rekomendowana firma oferuje cukierki zawijane w papierki foliowe z nadrukowanym logo firmy w szerokiej gamie kolorów, określanych w skali Pantone.

Ilekroć klient będzie sięgał po cukierka, zawsze mile skojarzy daną firmę ze smaczną przekąską. Minimalnie można zamówić 25 kilogramów cukierków bez cukru. Warto wiedzieć, że na jeden kilogram takich cukierków przypada około 210 sztuk. Bardzo łatwo można wówczas przeliczyć, czy 25 kg wystarczy na imprezę promocyjną, czy lepiej zamówić 50, 75, 100 czy też 300 kg cukierków. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu akceptacji projektu i wynosi około cztery tygodnie. O szczegóły warto zapytać pracowników firmy.

Na firmowej stronie internetowej znajduje się informacja, że klient może zamówić także smaczne żelki w dowolnym kształcie. Minimalna ilość żelków, jaką można zamówić to ok. 34 000 sztuk, czyli 10 kg. Przy zamówieniu klient określa, m.in. smak i kolor żelków oraz rodzaj opakowania. Do wyboru jest folia biała lub transparentna. Termin realizacji takiego zlecenia wynosi ok. 2-3 miesiące.

Wszystkie zamówienia są realizowane na czas i zgodnie z wcześniej zatwierdzonym przez klienta projektem. Ceny są bardzo atrakcyjne i z reguły są ustalane indywidualnie. Dlatego klienci są zadowoleni i chętnie korzystają z usług firmy ponownie. Często też polecają firmę innym klientom i znajomym.

Rekomendowana firma przyjmuje również zamówienia na inne słodycze reklamowe, w tym:

  • cukierki czekoladowe
  • czekolady
  • lizaki
  • ciasteczka
  • i różne przekąski.

Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://slodyczepromocyjne.pl/
Data dodania firmy: 2019-04-25
Telefon do firmy:
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Adres: Sienna 17H
Kod pocztowy: 05-827

Źródła:
http://slodyczepromocyjne.pl/cukierki/Dane redaktora wpisu: Gabriela Sadowska


Firmy działające w tej samej branży

XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20
Błonie
pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Warszawska 25
Warszawa
GAT Sp. z o. o. sp. k.
ul. Szczęsna 26
Warszawa

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych