Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z www.kursydlarolnikow.pl

GNcdGNcd | Tłocznia CD


Jednym z popularniejszych nośników informacji nadal pozostają płyty CD oraz DVD, na których można przechowywać ważne artykuły, publikacje czy filmy i zdjęcia. Osoby, którym zależy na produktach najwyższej jakości, powinny zlecić tłoczenie płyt wykonawcom specjalizującym się w takich zadaniach. Dzięki temu nośnik będzie działał niezawodnie, co jest szczególnie istotne w przypadku użytku komercyjnego.

Mieszkańcy Warszawy poszukujący sprawdzonego zleceniobiorcy powinni zainteresować się ofertą gmcd.pl, jest to tłocznia CD, która swoją siedzibę ma właśnie w stolicy. Jedną z podstawowych usług świadczonych tam, jest tłoczenie CD oraz DVD (5, 9, 10). Przedsiębiorstwo przyjmuje też zlecenia zdalnie, od klientów z całego kraju. Pracownicy firmy mają wieloletnie doświadczenie w swojej branży, poza tym korzystają z najnowszych technologii, która gwarantuje dobrą jakość tłoczenia.
Historia nośników tego typu sięga końca lat 70. ubiegłego wieku, kiedy to wielkie marki Sony i Philips wspólnymi siłami opracowały technologię. Płyty miały być odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na nośniki, które są w stanie pomieścić większą ilość danych. Metoda przez lata została udoskonalona i wprowadzono jej kolejne edycje.

Warszawska firma każde zlecenie realizuje indywidualnie, wybierając technologię, w zależności od ilości kopii do wykonania. Jedną z popularniejszych jest powielanie z wykorzystaniem duplikatorów, z pomocą metody można uzyskać nawet dwa tysiące płyt w ciągu dnia roboczego! Opcja ta umożliwia również wykonanie dowolnej liczby dodruków w ekspresowym czasie, zalecana jest też w przypadku niewielkich zleceń. Niestety, trwałość nośnika wykonanego tą metodą nie jest zbyt duża. Z tego powodu dla osób, które chcą żeby płyta była długowieczna, najlepszą opcją będzie właśnie tłoczenie. Oprócz wysokiej trwałości metoda ta zapewnia też bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Opcja polecana jest dla klientów zainteresowanych dużą ilością kopii, głównie ze względu na bardzo konkurencyjną cenę.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.gmcd.pl/
Data dodania firmy: 2019-06-17
Telefon do firmy: 512 460 920
Miejscowość: Warszawa
Adres: Jasiniec 1
Kod pocztowy: 03-290

Źródła:
http://www.gmcd.pl/kopiowanie-tloczenie/Dane redaktora wpisu: Sebastian Wróbel


Firmy działające w tej samej branży

XBS Logistics S.A.
ul. Pass 20
Błonie
pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Warszawska 25
Warszawa
PHU ARPT Rafał Zawada
ul. Sienna 17H
Grodzisk Mazowiecki

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych