Spójrz w przyszłość - zadbaj o swój biznes z www.kursydlarolnikow.pl

PRO-musicZespół muzyczny rzeszów wesele


Ślub to bardzo wyjątkowa uroczystość, która jest wielkim przeżyciem dla młodej pary. Dlatego ważne jest, aby wszystko było zapięte na przysłowiowy ostatni guzik i dodatkowo na odpowiednio wysokim poziomie. Dotyczy to również przyjęcia weselnego, które nie może się odbyć bez oprawy muzycznej.

Narzeczeni z Rzeszowa i okolic, którzy szukają dobrego zespołu na wesele powinni skorzystać z propozycji grupy Pro-Music. Jest to kapela, które nie boi się żadnych wyzwań i ma duże doświadczenie w graniu na przyjęciach okolicznościowych. Jest to wyjątkowy zespół muzyczny w Rzeszowie, z którym wesele zyska znakomitą i niezapomnianą oprawę.

Zespół ma bardzo duże doświadczenie w graniu na weselach. Zdaje sobie sprawę, że zarówno nowożeńcy, jak i goście zaproszeni na przyjęcie mają różne gusta muzyczne. Dlatego potrafi dopasować muzykę do potrzeb konkretnej grupy. Zespół wykonuje znane przeboje z lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych, a także współczesne piosenki zarówno polskie, jak i zagraniczne.

W trakcie wesela ważne jest, aby wszyscy zaproszeni goście dobrze się bawili. Dlatego zespół zajmuje się też wodzirejką, potrafi w sposób kreatywny poprowadzić wesele, zapraszając wszystkich gości do wspólnej zabawy.

Kapela przedstawia młodej parze ramowy scenariusz przyjęcia, ale otwarta jest oczywiście  na propozycje i sugestie.  Przykładowy plan wesela może wyglądać następująco:

  •     przyjazd pary młodej na salę weselną wraz z ceremonią powitalną,
  •     pierwszy posiłek i rozpoczęcie imprezy pierwszym tańcem nowożeńców,
  •     bloki taneczne i zabawy,  w między zasie przerwy na posiłki,
  •     oczepiny, podziękowania dla rodziców,
  •     tort,
  •     kolejne bloki muzyczno-taneczne, zabawowe z przerwą na posiłki.

Zespół gra bardzo energetycznie, zachęcając do wspólnej zabawy nawet najbardziej opornych do wyjścia na parkiet. W kreatywny sposób prowadzi każde wesele i potrafi się zmierzyć się z każdym zadaniem, jakie postawią mu nowożeńcy. Dokłada wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany dla gości oraz młodej pary.


Zostaw nam swoją opinię o przedsiębiorstwie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://pro-music.pl/
Data dodania firmy: 2019-06-20
Telefon do firmy: 691 141 300
Miejscowość: Rzeszów
Adres: Krajobrazowa 6
Kod pocztowy: 35--11

Źródła:
http://pro-music.pl/Dane redaktora wpisu: Albert Dudek


Firmy działające w tej samej branży

INTC PRACOWNIA STOLARSKA
ul. Krzemienica 553
Krzemienica
ZACISZE Niepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
ul. Winne-Podbukowina 12
Dubiecko

Co możesz z nami osiągnąć?

Edukuj swoich odbiorców i zyskuj świadomych klientów
Znajdź się wśród najlepszych firm w sieci
Oszczędzaj czas na kampaniach marketingowych